O společnosti
PUMA MB, a.s

UDRŽUJEME VAŠE STROJE V POHYBU
distributor strojních součástí, ložisek, lineární techniky a komponentů pro přenos sil

Společnost PUMA MB, a.s. je distributor strojních součástí, ložisek, lineární techniky a komponentů pro přenos sil s tradicí od roku 2001. Zaměřujeme se na dodávky ložisek, kuličkových šroubů, lineární techniky a širokého sortimentu komponentů pro přenos sil.

Vysoce kvalitní produkty japonských a evropských výrobců dodáváme výrobcům strojů a strojních zařízení. Ty nejpřesnější ložiska dodáváme výrobcům obráběcích strojů v České republice.

S naši silnou technickou podporou dokážete optimalizovat Vaše stávající zařízení, zrovna tak, jako podpořit konstrukci nových výrobků.

Protože víme, že každý z Vás potřebuje individuální přístup, zaměřujeme se přímo na potřeby zákazníků, tzn., že společně s ním hledáme optimální řešení jeho požadavků. Poskytujeme také technický servis s odborným posouzením. Dalšími možnostmi našich zákazníků je využít navržení nejvhodnějšího uložení aplikačními inženýry nebo asistenci servisních inženýrů pro zajištění bezproblémové montáže velkorozměrových ložisek. Dokážeme vám na základě našich zkušeností navrhnout řešení Vašich aktuálních problémů a to jak Vámi požadovaným nebo alternativním komponentem.

Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001:2015, a systému environmentálního managementu ISO 14001:2015

Populární typy ložisek držíme skladem v našich provozovnách, specifická ložiska a další komponenty zajišťujeme dle přání našich klientů. Lineární techniku (profilové kolejnice, přesné broušené hřídele připravíme z metráže dle Vašeho přání)

Zajištujeme dodávky velkorozměrových ložisek a otočí.

Autorizování distributoři ložisek a lineární techniky NTN-SNR, Koyo, ROSA SISTEMI Distributoři prémiových výrobců Distributoři cenově výhodných produktů Držitelé certifikátu kvality ISO 9001

Premioví výrobci

Distribuujeme celosvětově uznávané produkty výrobců SKF, INA FAG, NTN-SNR, KOYO, NSK, TIMKEN, ROLLIX, ROSA SISTEMI, BOSCH REXROTH, THK, NADELLA, TOLLOK Specializovaní výrobci Produkty firem s užším výrobním programem, které dokážou plnohodnotně suplovat produkty prémiových výrobců

IBC, LI-BE, KRW, UNITEC, SLF, KAYDON, SBC Linear, NB, IKO, HIWIN, THOMSON

Kontakt sídlo společnosti

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore.

Office

Pražská 707
Benátky nad Jizerou II
+ +420 326 736 750

Benátky nad Jizerou PUMA MB, a.s.

Pražská 707,
294 71 Benátky nad Jizerou II

Liberec PUMA MB, a.s.

Vaňurova 218/25,
460 07 Liberec III Jeřáb