GDPR

Soukromí - ochrana osobních údajů
Společnost PUMA MB a.s. (dále jen firma) nakládá s osobními údaji v souladu s platným nařízením EP a Rady EU 2016/679 - GDPR týkající se zpracování, uchovávání a evidencí osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje jsou zpřístupněny pouze definovaným zaměstnancům firmy.

Zpracování osobních údajů

Firma shromažďuje a pracuje s osobními a identifikačními údaji svých zákazníků, tj. s údaji jako titul, jméno, příjmení, adresa, obchodní název firmy, sídlo firmy, identifikační číslo, bankovním spojení, e-mail, telefonní číslo. Firma nakládá s Vašimi osobními údaji z důvodu zajištění všech součástí a podmínek Vámi objednaných služeb a produktů. Snažíme se, aby rozsah Vámi poskytovaných osobních údajů byl co nejmenší.

Firma neprovádí žádné činnosti automatizovaného či rozsáhlého zpracování osobních dat, všechny Vámi poskytnuté údaje jsou využity výhradně pro potřeby realizace zakázky. Osobní údaje svých zákazníků ukládáme v elektronické podobě po dobu 1 roku po ukončení poslední zakázky z důvodu Vašich případných opakovaných objednávek. Pokud si nepřejete, abychom Vaše data takto ukládali, informujte nás na níže uvedených kontaktech

Přístup k osobním údajům

Změní-li se některý údaj, který jste nám poskytli, prosím, sdělte nám to co nejdříve, abychom vždy zpracovávali jen aktuální údaje. V případě, že údaj zpracovávaný firmou neodpovídá skutečnosti, máte právo na jeho opravu.

Souhlas a účel zpracování údajů

Návštěvou webových stránek firmy a/nebo vyplněním jakéhokoliv údaje ve formuláři dostupném na webové stránce firmy dáváte souhlas se zpracováním poskytnutých údajů nebo údajů vyplývajících z návštěvy této webové stránky. Tyto údaje firma zpracovává zejména pro optimalizaci poskytovaných služeb, díky čemuž může osoba, která tyto údaje poskytla, následně obdržet nabídku přizpůsobenou svým dřívějším požadavkům, popř. při další návštěvě webových stránek firmy Vám pomohou soubory přizpůsobit nabídku Vašim zájmům a preferencím.

Způsoby ochrany poskytnutých údajů

Firma odpovídá za ochranu zpracovávaných údajů, a proto za tímto účelem používá všechny adekvátní fyzické, elektronické a řídící bezpečnostní opatření, jejichž cílem je ochrana poskytnutých informací, před náhodným, nezákonným a neoprávněným přístupem, zničením, ztrátou, pozměněním, zveřejněním nebo použitím.

Kontakt

V případě dotazů, připomínek nebo specifických požadavků v oblasti ochrany osobních dat, nás neváhejte kontaktovat:

PUMA MB a.s.

Pražská 707/II
Benátky nad Jizerou
tel: +420 326736750, e-mal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Benátky nad Jizerou PUMA MB, a.s.

Pražská 707,
294 71 Benátky nad Jizerou II

Liberec PUMA MB, a.s.

Vaňurova 218/25,
460 07 Liberec III Jeřáb